YURT İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız, Çamoğlu Uluslararası taşıma Ltd. Şti. Ulaştırma bakanlığı onaylı Yurtiçi ve Yurtdışına Ev ve ofis eşyası taşıma belgesi olan C3 yetki belgeli olup, Türkiye'nin  yurtiçinde ve yurtdışına ev eşyası taşıyabilen ender firmalarından birisidir. Bu belge ile Türkiye den bütün dünyaya evden eve eşya taşıma hizmeti verebilmektedir.

Firmamız, Yurt içinde başta Ankara olmak üzere, İstanbul, İzmir, Adana, G.Antep, Diyarbakır, Bursa, Erzurum, Denizli, Çorum, Konya, Kayseri, Kırıkkale, Hatay, Antalya, Marmaris, Bodrum ve Samsun'da Şehir içi evden eve hizmeti vermekte olup. Ankara'dan tüm Türkiye geneline, tüm 81 vilayetten diğer illere topyekün ve parsiyel eşya taşıma hizmetini de kusursuz sunmaktadır.

Firmamız Taşıma firmaları arasında gelişen teknolojiyi en fazlaca kullanan alan kişi potansiyeli bakımından Türkiyecin en iyi firmaları arasındadır. Ev taşıma işi, zahmetli, zahmetli olduğu kadar da zor bir iştir. Nice emeklerle çalışıp kazanılmış olduğumız eşyalarımızı profesyonel ve işinin uzmanı olan firmalara taşıttırmalıyız. Biz Çamoğlu nakliyat olarak bunun bilincindeyiz sizin ve eşyalarınızın kıymetini biliyoruz. Gerek taşınma öncesi gerekse taşınma sonrası verdiğimiz kaliteli hizmet yardımıyla bu işin uzmanı olduğumuzu her seferinde ispatlıyoruz.

Önce evde bulunan küçük dekor eşyaları, aksesuarlar, ve bunlargibi eşyalar birer birer toplanıp paketlenir. Sökülmesi  gereken eşyalar (mobilya ve beyaz eşyalar gibi ) demonte edildikten sonra ambalajlanır. Ambalaj malzemelerinin temiz ve kaliteli olması gereklidir. Bir taraftan da paketlemesi ve ambalajı yapılmış eşyalar, kamyona yüklenmeye baslar yükleme isi bittikten sonra son kontroller yapılır ve araç hareket eder. Yeni adrese gelindiğinde eşyalar dikkatli bir şekilde yüklemeyi icra eden elemanlar tarafınca indirilmeye baslar. Eşyaların kamyondan boşaltma işi devam ederken şirket elemanlarından bir yada iki tanesi, eve taşınan eşyaları paketlerinden açıp yerleştirmeye baslar, vaziyet bu şekilde devam eder kamyonun boşaltılmasıyla eşyaların montaj’da yapılmış olarak bu is tamamlanır. Varsa bir eksiğimiz tamamlanması için eşya sahibine evini denetim edilmesi söylenir. Varsa bir eksiklik yapılır. Yoksa helalleşerek evden ayrılır. Hepsi bu kadar.  Hadi şimdi sizde 0312 482 38 00 veya 0312 480 21 26 numaralı telefonumuzdan bizi arayın Çamoğlu nakliyatla eşya taşıtmanın ayrıcalığını sizde yaşayın.

TOP