HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Türkiye’nin tüm şehirlerinden tüm dünya’ya hava kargo taşımacılığını en hızlı ve en uygun bedelle hepimiz yapıyoruz. Tüm acil kargo taşımalarınızda 1 kilo. Dam 1000. Kg a kadar bigün önce bildirilmesi kaydıyla dünyanın en uzak bölgesine 3 iş gününde teslimat yapıyoruz göndereceğiniz eşyanın niteliği ne olursa olsun, numune ürün, hediyelik eşya fuar malzemesi, zati eşya, uçakta yanınızda taşıyamayacağınız fazla eşyalarınız hepsini taşıyoruz. Özellikle İngiltere Türkiye - Türkiye İngiltere hava kargoda bize danışmadan karar vermeyin.

Dünyanın her noktasına Uluslararası ithalat - ihracat ve evden eve nakliye konusunda hizmet veren firmamız baslıca çalıştığı ülkeler ABD, AVRUPA, ASYA, ORTADOGU, UZAK DOGU ve GÜNEY AFRIKA ülkelerinin her noktasına hava kargo taşımacılığı mevzusunda hizmet vermektedir. Dünyanın en uzak bölgesine en geç 5 is gününde teslimat yapıyoruz. Dünyanın havalimanı bulunan her şehrine, en hızlı en güvenli ve en ekonomik hava kargo taşıma gönderilerinizde sizlere hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Hava kargo hizmetimiz Ankara ve İstanbul hava limanlarında olup dünyanın her yerine havaalanı teslim yada adrese teslim hizmetini veriyoruz. Ek olarak en uygun havayolu ile eşya taşıma firmamız vasıtasıyla yapılmaktadır. Bizimle çalışan müşterilerimiz hiçbir vakit hayal kırıklığı yaşamaz bize ödediğiniz karşılık boşa gitmeyecektir.

TOP