Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/camoglu/domains/camoglunakliyat.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/camoglu/domains/camoglunakliyat.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/camoglu/domains/camoglunakliyat.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
OFİS TAŞIMACILIĞI | Çamoglu Nakliyat

OFİS TAŞIMACILIĞI

Yurtiçi ve Yurtdışı Evden eve taşıma konusunda uzman olan firmamız ofis taşıma mevzusunda da yaptığı işlerle kendini ispat etmiştir.
Sistemli çalışmak Çamoğlu Uluslar arası Evden Eve taşıma için ev ve ofis taşıması hizmetlerini verirken düzenleyici bir unsurdur, işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlar.

Profesyonel ofis taşıma şekilleri ile çağdaş çalışma mekânlarınız sizi iş kaybına uğratmadan göç eder. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.

Müşterilerimizin ofislerinin taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde yanıt verme anlayışıyla çalışırız. Evden eve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizi, süreında ve yemin ettiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı çerçevesinde yaklaşırız.

TAŞIMA SİSTEMİ

• Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce eşya tespiti yapılarak eşyaların detaylı sıralaması yapılır. (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.

• Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Meydana getirilen ofis taşıma programı çerçevesinde;

• Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki bölgeleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.

• Tüm Dosya ve klasörler paketlenir. Paketlenen dosya klasör evrak v.B. Benzer biçimde olan eşyalar hangi odadan alınmışsa ona bakılırsa kodlanır gideceği yeni yerde bu kod numaralarına bakılırsa koliler odalara yerleştirilir.

• Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınır, mobilyalar demonte edilir ve en iyi standartlarda ambalajı yapılır.

• ofis eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına nazaran sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafınca yerleştirilir. Ve montajı yapılır.

• Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.

• Ofisinizde bulunan büyük güç kaynağı, para kasaları benzer biçimde özellikli eşyalar gene bu mevzuda uzman elemanlarımız tarafınca taşıması yapılır

TOP