YURT DIŞI EŞYA TAŞIMA

YURT DIŞI EŞYA TAŞIMA

         Firmamız Camoglu uluslararası evden eve nakliyat Yurt içi ev eşyası taşıma ve eşya depolama hizmetinin yanı sıra C3 Yetki belgesi.  Uluslararası dolaşım belgesi olan CEMT belgesiyle Uluslararası Evden Eve Eşya taşıma hizmetini de en üst düzeyde müşterilerine sunmaktadır. 

Yurt dışı eşya taşıma larımızda  Türkiye’den, Denize Limanı olan tüm ülkeler dâhil karayoluyla gidilebilecek Tüm Dünyaya özellikle Avrupa Birliği ülkelerine.  Ve bu ülkeler sınır olan diğer Ülkelere tüm Dışişleri çalışlarımız, Askeri Ataşelerimiz, Konsolosluk görevlileri, Banka Memurları. Kati dönüş icra eden gurbetçilerimize, yurtdışında yaşayıp da kullanmadığı fazla eşyasını Türkiye ye göndermek isteyen tüm yurttaşlarımıza uygun tutarlarımızla kaliteli ve hızlı bir eşya taşıma hizmetini veriyoruz.

Uluslararası eşya taşıma konusunda Firmamızın çalışma prensiplerinden biride müşterisine karşı dürüst ve şeffaf olmasıdır. Bu nedenle ki, Eşyalarınızı Avrupa standartlarının üstünde hiç ummadığınız bir halde ambalajlayıp paketliyoruz, tek tek bütün parçaları etiketliyoruz.

Çeki listesini hazırlayıp, daha önceden adresinizde hazır bulundurduğumuz kamyonumuza ambalajı yapılan Eşyalarınızı gözünüzün önünde istifini yaparak yüklüyoruz. Yükleme tamamlandığında eşyalarınızın kaç m3 olduğunu kendiniz firmamız personeliyle beraber ölçüyorsunuz. 

Eşyalarınızın kaç m3 olduğunu firmamıza siz söylüyorsunuz. Daha sonrasında kimse size eşyalarınız şu kadar m3 bu kadar m3 geldi. Diyemeyecektir. Uluslararası eşya taşıma

         Firmamız, Basta, Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, Fransa ve İsviçre olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine yazları her hafta kış aylarında 2 haftada bir gurupaj (parsiyel) servisimiz vardır. İsveç, Norveç, İngiltere, İtalya, ispanya, Arnavutluk, Bosna hersek, Polonya, Romanya, Moldova, Bulgaristan, Ukrayna Ülkelerine her vakit parsiyel servisimiz olmasa da güzergâh üzerindeki tüm ülkelere parsiyel yapabiliyoruz. Güzergâh dışındaki tüm ülkelere müşterimizin istediği tarihte eşyasının hacmine bakılırsa ufak araçlarımızla kesintisiz hizmet veriyoruz.

         Yurt dışı eşya Taşıma, Tüm Asya ve Ortadoğu ülkeleri ne.  (İran, Irak, Mısır, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan, Rusya, Özbekistan, Kıbrıs şeklinde Ülkelere de, her zaman komple araç yazları parsiyel taşımalarımız vardır. Denizaşırı Ülkelere Avustralya, yeni Zelanda, Afrika, güney Afrika, ABD, güney ABD, kanada, Hindistan, benzer biçimde liman şehri olan tüm Ülkelere. Deniz yolu ile liman teslim yada adrese teslim eşyalarınızı taşıyoruz.

Firmamız Uluslararası Taşımacılıkta eşyayı gideceği yere ve hacmine göre çeşitli seçeneklerde değerlendirip, Hava, Kara, Demir ve Deniz yolu. Olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerine uygulamaktadır. Bu hizmetlerimizi güvenli acenteler ve armatörler ile ortaklaşa iş yaparak siz değerli müşterilerimize en iyi standartlarda sunuyoruz. Dünyanın çok Ülkesinde çözüm ortağı olarak çalıştığımız emin ve kaliteli acentelerle ortaklaşa iş yaparak.

Karayolu, Denizyolu yada Havayolu ile yurt dışına nakliyesini yapacağınız veya yurt dışından getirebileceğiniz. Özel zati eşyalarınızı, ev eşyalarınızı topluyoruz, paketliyoruz, demonte edip ambalajlıyoruz. Çeki listesini hazırlayıp gümrüğünü yapıyoruz. Varis yerinde gümrüğünü açtırıp, eşyalarınızı evinize taşıyoruz ambalajından açıp montajını yapıyoruz. En üst düzeyde sorunsuz ve vaktiınde, Eşyalarınızın transferini tamamlıyoruz. Evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Denizyolu ile eşya taşıma nın keyfini siz yaşıyorsunuz.

        Eşyalarınızı firmamıza nasıl teslim etmişseniz ayni şekilde kusursuz ve hasarsız teslim alıyorsunuz. Uluslararası eşya taşımacılığında Dünya'nın neresine giderseniz gidin dünya'nın neresinden dönerseniz gelin bizimle görüşmeden aramadan eşyalarınızı teslim edeceğiniz Uluslararası nakliye firması na karar vermeyin. Sorunsuz, rahat, kaliteli, hızlı ve hesaplı eşyalarınızı taşıttırmanın keyfini yasayın eşyalarınız taşınırken siz bir tek seyredin. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Detaylı bilgi için lütfen alan kişi temsilcimiz ile + 90 312 482 38 00 + 90 312 481 37 35 - +90 312 480 21 26 numaralı telefonlarımızdan irtibata geçiniz. Veya www.camoglunakliyat.com.tr  web sitemizi ziyaret ederek firmamız ve meydana getirdiğimız hizmetlerle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilir, yapacağınız ithalat ve ihracatın durumuna nazaran fiyatlandırma linkinden biçim doldurarak firmamızdan fiyatlandırma isteyebilirsiniz.

TOP