PİYANO TAŞIMA

Piyano maliyeti yüksek her evde olamayacak kadar değerli bazı özel evlerde bulunabilecek ender eşyalardan biridir. Düzgüsel ev eşyalarına bakılırsa daha dikkatli ve fazla titizlik ile yapılması ihtiyaç duyulan piyano taşıma hizmetini, Son günlerde hemen hemen her nakliye şirketlerinin ilanlarında, piyano da taşıdıklarına dair ibarelere rastlıyoruz. Birçoğu bunu bir tek formalite olsun diye yazıyor. İş uygulama safhasına gelince bu işin sanıldığı gibi basit olmadığını anlayıp eşya sahibini mağdur ediyorlar. Yada bu işin tekniğini bilmeden bilinçsizce taşımaya çalışıyorlar. Bu şekilde olunca da, işin uzmanı ehil  kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, döküm şase kırılmalarına, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlaklarına dahi rastlanmaktadır. Bu şeklinde ciddi sorunlar yaşamamanız için, pek çok taşıma işini sorunsuz gerçekleştiren ve uluslararası standartlarda hizmet veren firmamız, bilgili ve tecrübeli elemanları, özel elleçleme materyalleriyle müşterilerine bu hizmeti vermektedir.

Piyano, sahibi için bir tek maddi olarak değil, manevi olarak da çok fazla önem arz eden müzik aletlerinden birisidir. Ağır bir müzik aleti olup, çok narindir. Taşınma sırasında meydana gelecek olan en küçük çizik, ezik veya bu tip benzeri olaylar geri dönüşü zor olacak maddi ve manevi kayıplara sebep olacaktır.
Bunun bilincinde olan Firmamız Çamoglu Uluslararası nakliyat, konusunda uzman personeliyle piyano nakliyesinde en önemli unsurun dikkat, tecrübe ve itimat olduğunu bilmektedir. Bu hizmeti verirken bu hususları gözönünde bulundurarak piyano taşıma hizmetini gerçekleştirir.

TOP